ניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן דורש עמידה בסטנדרטים בלתי מתפשרים ויצירת קשר אמיתי וכנה עם הלקוח בשקיפות מלאה. אלו הם המטרות שלנו בחברת משגב.

משגב 26 בע"מ מספקת מעטפת מקצועית רחבה לפרויקטים נדל"ניים שונים לרבות תמ"א 38, קבוצות רכישה, פינוי בינוי ועוד. החברה מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ ומעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי ואמין מא' ועד ת'. אם תרצו, מן המסד ועד הטפחות.

משגב מתחילה כל פרויקט עם תהליך אפיון מעמיק אשר מתחקה אחר צרכי הלקוחות ומבקש למפות את הדרך הנכונה בין הרצוי למצוי. החברה מספקת בדיקות שמאי ותוכניות הנדסיות אשר שופכים אור על ההיתכנות הכלכלית תוך כדי שאיפה למקסם את התקציב הנתון ברמה האופטימאלית.

משגב עובדת עם שורה ארוכה של אנשי מקצוע מהטובים ביותר בענף הבנייה בישראל. קבלנים, מהנדסים, שמאים, משפטנים, קונסטרוקטורים, אדריכלים, מעצבים ועוד. החברה מכירה את ההתמודדות עם רשויות התכנון והבנייה כולל ברמה הספציפית לגבי רשויות מסוימות.

פרויקטים נדל"ניים של משגב הם תו תקן לאיכות ודוגמה לסטנדרט בנייה גבוה. לחברה גב כלכלי איתן אשר מאפשר לה לקחת חלק בפרויקטים גדולים וקטנים כאחד. משגב מסייעת הן לפרויקטים נקודתיים (כמו שיפוץ בניין מגורים ישן במסגרת תמ"א 38) והן לליווי מתחמים שלמים של פינוי בינוי עם עשרות ומאות יחידות דיור ומסחר.

החברה מספקת מענה פיננסי ומציעה מודלים למימון על בסיס מסלולים בנקאיים ו/או חוץ בנקאיים. כאשר הפרויקט יוצא אל הפועל, חברת משגב מלווה את תהליך הבנייה. נציגי החברה מגיעים אל השטח בכדי לוודא שהעבודות מתקדמות כסדרן ומספקים מענה לאתגרים בלתי צפויים שצצים ועולים תוך כדי תנועה. החברה מוודאת שהקבלנים עומדים בתנאי המכרז וההסכמים שנכרתו עמם בתחילת הדרך. לקוחות הפרויקטים מקבלים עדכון שוטף אודות התקדמות העבודות והמידע זמין עבורם בזכות גישה ישירה למחלקת שירות לקוחות.