פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט אשר מבוסס על עיקרון פשוט ואטרקטיבי

במקום לשפץ בניינים ישנים עדיף להרוס את המבנים עד היסוד ולבנות במקומם רבי קומות בסטנדרטים עדכניים. מדובר בעסקת נדל"ן אשר נחשבת לאחת הדרכים היעילות ביותר להתחדשות עירונית.

פינוי בינוי הוא בשורה של ממש עבור דיירים אשר מתגוררים בבתים ישנים ורוצים לשדרג את איכות החיים מבלי לעבור לדירה חדשה.

פינוי בינוי הוא גם אינטרס ממשלתי וחלק בלתי נפרד ממדיניות משרד הבינוי והשיכון מאז סוף שנות ה-90. לא אחת, פרויקט פינוי בינוי מלווה עם תמ"א 38 (לפי תיקון מס' 2 לחוק תמ"א 38).

לאחר הריסת הבניין הישן ובניית הבניין החדש במקומו, הדיירים מקבלים בתמורה דירה חדשה באותו המקום שהיא לכל הפחות שווה בגודלה לדירתם הקודמת (לרוב היא גדולה יותר).

במקרים מסוימים הדיירים מקבלים יותר מדירה אחת בפרויקט החדש. הדירה שמתקבלת היא דירה שנבנית בסטנדרטים גבוהים.

היא ממוקמת בבניין חדש עם לובי, מעליות, חניות ועוד. נהוג לומר שערך הדירה במסגרת פינוי בינוי עולה בשיעור של כ-35% לפחות.

ליווי מקצועי לפינוי בינוי על ידי משגב 26

חברת משגב 26 מתמחה בניהול וליווי פרויקטים של פינוי בינוי. אנו מתחילים את הפרויקט עם בדיקת היתכנות כלכלית, דואגים לכל ההתנהלות מול הגורמים השונים, עומדים לצד הדיירים לפתרון בעיות וגיבוש הסכמים, ומנהלים את העבודות בפועל עד לפרטים הקטנים. הליווי ניתן תוך זמינות, שקיפות, אמינות ועמידה מוקפדת על לוחות זמנים. לחברת משגב 26 גב כלכלי איתן ואנו מנווטים בבטחה את הפרויקט אל יעדו.

פינוי בינוי הוא פרויקט נדל"ן מורכב אשר דורש מקצועיות וניהול בסטנדרטים בלתי מתפשרים. התנעת הפרויקט והוצאתו אל הפועל מחייבות עבודת מעטפת רחבה הכוללת התנהלות בכמה מישורים. הן מול הדיירים עצמם (להשגת הסכמה מלאה), הן מול הרשויות (לטובת היתרי בנייה וכו'), והן מול קבלן מבצע ואנשי מקצוע נוספים (אדריכלים, מהנדסים, משפטנים, שמאים, קונסטרוקטורים ועוד).