קבוצות רכישה שטפו את שוק הנדל"ן בישראל ובשנת השיא שלהן כ-25% מהדירות במדינה נמכרו מקבלנים לקבוצות רכישה. 40% באזור תל אביב והמרכז.

לקבוצות רכישה יתרונות שבאים לידי ביטוי בעיקר בכל הנוגע להוזלת עלויות כמו הפחתת הרווח יזמי, הקטנת הוצאות מימון, חיסכון בשיווק ופרסום ועוד. במקביל, תכנון מס אפקטיבי יכול לסייע בעלות הנכס הסופי.

מצוקת הדיור והחיפוש אחר פתרונות נדל"ן אטרקטיביים הולידו את קבוצות הרכישה. אלו הן התארגנויות של רוכשים פרטיים שמבקשים לגבש "כוח קנייה" מול קבלנים וקבלני משנה.

על פי רוב, קבוצת רכישה קונה קרקע ומנהלת בעצמה את הקמת הבניין מא' ועד ת' (בעזרת מערכת חוזים מפוצלת).לצד היתרונות הרבים שבאים לידי ביטוי ביכולת המיקוח והפחתת עלויות ברמה הרוחבית, קבוצת רכישה מעניקה יתרון נוסף והוא שליטה על מניפה רחבה של היבטים לגבי הדירות והבניין. לדוגמה, הלובי, המעליות, המרחבים המשותפים, גודל הדירות, המרפסות, החניות ועוד.

ליווי קבוצות רכישה עם משגב 26

חברת משגב 26 היא גורם מארגן בעל מוניטין ושם. ההתקשרות עם משגב 26 מעניקה לכם ביטחון ומאפשרת להפחית למינימום את הסיכונים הכרוכים במהלך של קבוצת רכישה.

לחברת משגב 26 גב כלכלי איתן והיא עובדת בשיתוף פעולה מול קבלנים, מהנדסים, אדריכלים, משפטנים, שמאים ואנשי מקצוע מהטובים ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

בקבוצות רכישה יש חשיבות רבה לזהות הגורם המארגן שמניע את המהלך. הגורם המארגן חייב להכיר את מלוא האתגרים שעומדים על הפרק ולדעת כיצד לנווט את הספינה אל הארץ המובטחת.

לדוגמה, לנסות להגיע למחיר דירה סופי, לבחור את הקבלנים המבצעים בקפידה, להתנהל בחוכמה מול רשויות המס ולדעת כיצד להתגבר על מחלוקות פנימיות בתוך קבוצת הרוכשים.

לאורך כל הדרך הגורם המארגן חייב לשמור על מקצועיות, שקיפות, אמינות ולוחות זמנים. זהו בדיוק השירות שיינתן לכם תחת קורת גג אחת (תרתי משמע) בחברת משגב 26.