ההגדרה היבשה של תמ"א 38 היא "התוכנית לחיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה". בפועל, תמ"א 38 היא אחת הבשורות החשובות של שוק הנדל"ן הישראלי. מאילת לצפת ומבית שאן לתל אביב, תמ"א 38 היא הזדמנות יוצאת דופן לשדרג את איכות החיים בבניין. על פי נתוני מכון המחקר והמידע של הכנסת, יש בישראל למעלה מ-810,000 (!) דירות אשר ניתן לשפר אותן באמצעות תמ"א 38.

תמ"א 38 היא ארגז כלים והטבות שהמדינה מעניקה לבעלי דירות במבנים ישנים על מנת לעודד אותם לבצע חיזוקים כנגד רעידת אדמה. בין ההטבות המפורסמות ניתן למנות למשל הוספת מרפסת, חידוש חזית, בניית ממ"ד, הסדרת חניות, התקנת מעלית ועוד. לעיתים, תמ"א 38 הופכת לפרויקט של פינוי בינוי הכולל בנייה והריסה מחדש (כך שהדיירים מקבלים בסוף התהליך דירה חדשה מקבלן).

 

ליווי מקצועי של של קבוצת משגב 26

היות שפרויקט תמ"א 38 הוא פרויקט מורכב במיוחד, כבר בצעדים הראשונים חשוב ללכת ביחד עם ליווי מקצועי. קבוצת משגב 26 מומחית בפרויקטים של התחדשות עירונית בכלל ותמ"א 38 בפרט. החברה מלווה את הדיירים משלב איסוף החתימות והשגת ההיתרים הדרושים, ועד למעמד המרגש של קבלת המפתח.

אנו מוודאים התכנות כלכלית ואחראים על כך שהפרויקט מבוצע על ידי קבלנים, מהנדסים ואדריכלים מהטובים ביותר. קבוצת משגב 26 מפקחת על אנשי המקצוע ודואגת שהפרויקט מתנהל לפי לוחות זמנים קבועים. החברה עומדת לצד הדיירים בשקיפות מלאה ובזמינות מירבית. לרשותכם מעטפת כוללת לרבות מבחינה משפטית. היות שאנו עובדים בפריסה רחבה, והיות שאנו מקדמים פרויקטים של תמ"א 38 בכל הארץ, למדנו להכיר את העבודה גם באופן נקודתי מבחינת התנהלות ספציפית מול כל עירייה ורשות מקומית. לחברתנו גב כלכלי איתן ואנו מספקים ערבויות וביטחונות כנדרש.